71 Evler Boya Ustası

71 Evler Boya Ustası bizim boyacı ustası ekibimiz sonradan eline rolu fırça alıpda bizde boyacıyız diyenlerden kesinlikle değildir. Günümüzde internetin yaygınlaşmasıyla bir çok şahıs firmanın reklamını görebilirsiniz bangır bangır reklam yapanların çoğu sadece sizden Aldığı işi başkasına devrederek para kazanan kişi kuruluşlardır teklif al evini ucuza boyat gibi sistemlere kanmayın. Maliyeti 5 lira olan bir ürünü hizmeti hiç kimse size 3 liraya satamaz eğerki böyle bir hizmeti veya ürünü sattığını veya verdiğini iddia eden birileri ile karşılaşırsanız kesinlikle bilinki bu işte mutlaka ama mutlaka bir hile vardır. Mahallenin nal burcusu apartmanın kapıcısı internetten veya cep telefonunuza mesajla 500-600 tl ye evinizi boyayacaklarını iddia Edenlere dikkat ediniz yerinde keşif yapılmadan verilen fiyatlar kesinlikle net değildir.

71 Evler Boya Ustaları

71 Evler Boya Ustası keşif yapılmadan size evinizi bu fiyata boyarız diyen kuruluş şahıslar daha sonradan size şu şudur bu yoktu bu boya buydu bunu yapacağız bu dahil değildir bin bir bahane üreterek size verilen 750 tl lik fiyat birden 1.750 tl ye çıkabilmektedir. Mesleği gerçekten de boyacılık olmayan kişilere aracılara taşeronlara yada teklif al gibi sistemlere boya badana yaptırırsanız ilk önce hangi zeminde ne tür boya kullanacağını bilmeyen deneyimsiz ustaların yapacağı boya badana uygulaması ileriki zamanlarda bir çok problemi beraberinde getirebilir.. Örneğin önceki boyanız saten boya ise geçiş astarı kullanmadan direk su bazlı boya uygulaması yapılırsa 1-2 ay sonra evinizin her yerinde boyalar kabarır ve buda size çok çok pahalıya mal olur.

71 Evler Boya Badana Ustası

71 Evler Boya Ustası mesleği boyacılık olmayan acemi bilinçsiz kişilere boya badana yaptırdığınızda evinizdeki ufak tefek kabarmalar çatlamalar çivi delikleri çok iyi bir şekilde tamiratı yapılmayacağından boya badanadan sonra bu bahsettiğimiz kabarmalar çatlamalar çivi delikleri duvarınızın ortasında yama gibi gözükebilir .. Bir boyacı ustası sadece rulo fırça kullanarak boyacı değildir iyi bir boyacı ustası her türlü boya çeşidini iyi tanımalıdır duvara baktığında duvardaki eski boya uygulamasını tanımalı kabarma çatlamaları çok iyi tamir yaparak boyadan sona yama gibi gözükmesine izin vermez iyi bir boyacı ustası müşterinin anlamadığını yada bilmediği boya çeşitleri hakkında müşteriyi kısaca bilgilendirir.

71 Evler Boyacılar

Boyacı ustası boya batan yaparken kesinlikle müşteriye karşı dürüst olmalıdır örneğin geçenlerde bizimle iletişime geçen bir bayan evini 2 ay önce teklif al usulü bir sistemde acemi birilerine evini boyatmış silikonlu silinebilir boya diye silinme özelliği olmayan plastik boya uygulamışlar. Bizce iyi bir boyacı ustası işini daima müşterisine karşı dürüst olmalıdır .. çünkü bu işi meslek edinmiş ise memnun kalan müşterisinin başkalarınıda önereceğini bilincinde olmalıdır.

71 Evler Boya Ustası

71 Evler Boya Ustası alçı sıva bilmeyen bir usta boyacı değildir alçı sıva uygulamasını bilemeyen bir boyacı evinizdeki ufak kabarmaları çatlamaları iyi tamir yapmayacağından bu kabarmalar çatlamalar duvarlarınızda yama gibi gözükür buda çok rahatsız bir görüntüye sebebiyet veririz. Ekibimiz Dürüst ilkeli profesyonel temiz titiz bir usta ekibi arıyorsanız bizi tercih ediniz referanslarımız ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hemen arayın İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz.

About the Author

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara